Контакт-центр (044) 221-32-33
понеділок-п`ятниця з 8:30 до 17:30
>>

Питання по реалізації

Питання, що часто задаються


Які переваги придбання саме заставного майна?
Інтерес покупців до заставного майна обумовлений насамперед співвідношенням «ціна / якість». При інших рівних умовах, що буває дуже рідко, покупець, швидше за все, обере житлову нерухомість без обтяження, але при цьому її ціна буде в два-три рази дорожче квартири, що знаходиться в заставі у банку. Проте двох однакових квартир не буває, адже кожна квартира унікальна за своїми споживчим якостями і обтяженнями, а тому покупець вибирає квартиру за принципом співвідношення «ціна / якість». Перебування квартири під заставою жодним чином не впливає на рішення покупця про купівлю цієї квартири.

Як часто оновлюються пропозиції? Чи є зазначена ціна кінцевою вартістю?
База пропозицій заставного майна оновлюється щотижня. Ціна, зазначена на сайті, може відрізнятись від кінцевої вартості в залежності від об'єкта.

При придбанні заставного майна, чи маю я відношення до залишку по кредиту?
НІ. При купівлі заставного майна новий власник ніякого відношення до боргових зобов'язань за кредитним договором не має.

Які основні питання можуть виникнути після придбання обраного об'єкта заставного майна? Як вони вирішуються?
Майно може мати деякі обтяження. Вилучення заставної власності цілком реальна практика в нашій країні. Оформлення угоди та зняття обмежень здійснюється під чітким контролем співробітників юридичного управління БАНКІВ.

Що таке добровільна реалізація майна?
Це придбання заставного майна безпосередньо у власника. Перевагою такої схеми купівлі є те, що Ви можете оглянути, дізнатися про стан об'єкта, переконатися в тому, що власник не проти продажу майна.
За схемою добровільного продажу покупець вносить грошові кошти, суму яких заздалегідь погоджено з банком і продавцем, в рахунок погашення заборгованості по кредиту і, відповідно, після оплати кредиту, банк видає всі необхідні документи і знімає обтяження заставленого майна, після чого покупець оформляє покупку на своє ім'я.


Операції з банківською заставою і конфіскатом

Вигідні придбання – продаж банківської застави

Поєднуючи розвиток бізнес – моделі власного підприємства або фонду зі своєчасними фінансовими впливами і успішною рекламною політикою цілком можливо досягти вражаючих коефіцієнтів прибутку.
Для тих, хто не може змоделювати власну стратегію, банківські структури пропонують підтримку у вигляді фінансового підживлення, вимагаючи натомість відступлення прав на частину або на все майно.

Очікуваний результат: заставодавець користується кредитними коштами, сподіваючись на лояльність держави в плані стягнення з заставодавця кредитної застави.

Ризики банків – вартісна невизначеність
Майно, відчужене законним способом на правах відкритої оферти, представляється на публічному ринку. Зрозуміло, що термін реального, ефективного продажу, за прийнятною вартістю досить невисокий. Реальну вартість об'єктів складно оцінювати, виходячи з сукупності багатьох факторів, наприклад:

• заставна вартість завжди має відмінний від реальної вартості об'єкта коефіцієнт;
• обидві сторони угоди досить добре обізнані про взаємні наміри, і вибудовують максимально вигідну для себе стратегію оцінювання об'єкта;
• з плином часу ліквідність об'єктів знижується. У меншій мірі це стосується нерухомого майна, але тенденція зниження залишається незмінною;
• зміна кон'юнктури ринку з моменту оцінки до фактичного попиту може як посилити, так і похитнути фінансовий фундамент банківської структури;
• збільшення часу ліквідаційної експозиції може зіграти позитивну роль: позичальник має можливість виправити критичну ситуацію.

Для потенційного покупця пролонгація ліквідаційної експозиції - це шанс сконцентрувати фінансові ресурси і здійснити вигідне придбання.
Плюс ще й у тому, що купівля банківської застави – це придбання за зниженою вартістю цілком перспективного в плані ліквідності майна. Використовуючи сукупність придбаного заставного майна та власні активи, нескладно представити на ринок комплексне рішення, яке принесе чималий прибуток – залишається тільки все ретельно прорахувати.

Одна зі статей доходу великих фінансових корпорацій - це конфіскат. В ідеальному випадку, найбільш зручному для подальшого обороту коштів - це банківський конфіскат. Заставне майно, лізингове майно з простроченням платежів і нерухомість, що за рішенням суду переходять у володіння банку, реалізуються як банківський конфіскат.
Враховуючи усвідомлене рішення банку якнайшвидше позбутися майна у вигляді нерухомих та рухомих активів, що надійшли на баланс у вигляді майна позичальника, вартість навряд чи буде високою.

Як правило, майно, що реалізується банками, не потребує додаткової експертної оцінки: незалежні судові експерти точно визначають вартість відчужуваного майна на момент передачі прав банку.

закрити вікно