Контакт-центр (044) 221-32-33
понеділок-п`ятниця з 8:30 до 17:30
>> >>

Переваги роботи з Біржею майна

Для забезпечення максимальної безпеки своїх фінансових активів, банки України широко використовують заставний механізм. Це регламентована законодавством практика майнових відносин, при якій банк забезпечується гарантією компенсації фінансових коштів, оформлених у вигляді майна клієнта. Нерухомість та автотранспорт, цінні папери та землеволодіння, побутова техніка та меблі - найбільш поширені форми заставного майна. Але не завжди клієнти банків виконують свої зобов’язання перед кредитором. Звідси виникає питання, як найшвидше здійснити реалізацію заставного майна за для погашення зобов’язань, які позичальник несе перед кредитором. 

Заставне майно банку може бути реалізоване після закінчення терміну, погашення заборгованості, після юридичного оформлення і документального підтвердження факту неплатоспроможності. При складанні первинного договору між клієнтом і банком вказуються механізми компенсації, форс-мажорні обставини та індивідуальні ситуації, що дають право на реструктуризацію платежів, і продаж заставного майна в повному обсязі.

Нереалізоване заставне майно являє собою ряд незручностей для банку - у наявності значні витрати на утримання та забезпечення збереження майна. Тому ціна реалізації завжди буде визначатися виходячи з того наскільки велика ймовірність реалізувати майно в конкретному ціновому діапазоні.

Біржа майна, як один із напрямків діяльності Української універсальної біржі - це ефективний інструмент для процесу розповсюдження інформації про заставне майно, що реалізується, в мережі Інтернет, відкритий для всіх банків, банківських філій, відділень, а також організацій, які здійснюють продаж заставного майна від імені та/або за дорученням банків на території України. На сьогодні нашими партнерами вже стали: КредіАгріколь Банк, Місто Банк, ОТП Факторингом, ФидоБанк, Укргазбанк, Діамант Банк, Хрещатик Банк, Банк Контракт, Інвест Банк, ОщадБанк, Сбербанк Росії, UniCredit.

Основна мета даного напряму об'єднати інформацію про заставне майно банків України та предмет реалізації, на одному інтернет-ресурсі для відкритого і масового доступу потенційних покупців, інвесторів і всіх зацікавлених осіб у придбанні нерухомості,  автомобілів та іншого обладнання.

Головне завдання, яке ставить перед собою Біржа майна - сприяти реалізації заставного майна банків України та забезпечити продавцю заставного майна налагодження контактів з потенційними покупцями.

Інтернет - ресурс «Біржа майна» http://zalog.uub.com.ua призначений винятково для реалізації заставного майна банками України.
До участі в системі «Біржа майна» допускаються тільки банки, філії банків, банківські відділення, що зареєстровані в Україні. «Біржа майна» - це ефективний інструмент для швидкої і ліквідної реалізації заставного майна.

Представники банків та покупці можуть ознайомитися з перевагами продажу заставного майна на Біржі майна.

На Біржі майна згідно листа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 29.09.2014 року № 21-8232 / 14 відбувається так само і реалізація майна банків, які перейшли в процесі їх ліквідації - в управління Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Даний ресурс забезпечує швидкий продаж заставного майна та просте і зручне наповнення бази системи Вашим заставним майном  нашими спеціалістами. У разі виникнення декількох покупців, на один об’єкт  продажу, є доцільним проведення публічних торгів. В процесі проведення торгів по інвестиційно привабливим об'єктам, з умовою призначення початкової ціни продажу найбільш привабливою для потенційних покупців майна, на торгах може відбутися перевищення можливого верхнього рівня ринкової ціни майна. Електронний аукціон на підвищення проводиться за допомогою спеціалізованих електронних майданчиків. Переможцем аукціону на підвищення визнається учасник, що запропонував найвищу ціну. Електронна форма проведення аукціонів дозволяє брати участь у торгах підприємствам з різних регіонів і навіть країн, так як весь документообіг відбувається в електронному вигляді, що дозволяє подавати заявки, контролювати хід торгів, укладати контракти з будь-якої точки світу, де є вихід в Інтернет. До плюсів проведення електронного аукціону на підвищення можна віднести те, що подача заявок не вимагає ні витрат часу, ні коштів, що дозволяє брати участь у таких електронних аукціонах на підвищення невеликим організаціям і малим підприємствам.

Українська універсальна біржа має всі необхідні документи та дозволи, сертифікати, ліцензії, приміщення для проведення торгів, забезпечена технічними засобами, необхідними для проведення торгів в будь-якій частині України.

 

закрити вікно