Контакт-центр (044) 221-32-33
понеділок-п`ятниця з 8:30 до 17:30
>>

Мала приватизація

Категорія*
Тип*
Область
З фотографією
Ціна
від  
  до  
    
Сортування
 
 
  поля, помічені «*» - обов’язкові для заповнення
 
 

Мала приватизація через Prozorro

   Держава вже виставила на прозорий продаж сотні об'єктів та пакети акції малої приватизації. Перелік товарів можна побачити тут. Для підприємців та бізнесменів це - величезна можливість купити щось цікаве по гарній ціні. Станьте власником майна чи акцій державних чи комунальних підприємств.

Зробіть капіталовкладення - нежитлове приміщення чи земельна ділянка можуть бути вам цікаві, навіть якщо ви ще не займаєтесь бізнесом. Це досить надійна гарантія якщо не сталого прибутку, то збереження капіталу.

Що це взагалі таке - мала приватизація?

Мала приватизація - це продаж підприємств, ділянок, споруд, пакетів акцій компаній, які належать державі чи місцевій владі. Мала приватизація обмежується об'єктами вартістю до 250 млн грн на відміну від приватизації великої.

За свідченнями ЗМІ, Мала приватизація через систему ProZorro.Продажі вже принесла в бюджети різних рівнів близько 580 млн грн у 2018 році. Ця система  не дає змоги вводити "прокладки" в малу приватизацію щоб далі за безцінь продавати нерухомість в містах.

Система ProZorro.Продажі, що використовується у процесі Малої приватизації, у 2018 році отримала нагороду від C5 Accelerateта USA Institute of Peace як найкращий антикорупційний стартап у світі. І цей факт є беззаперечним свідченням, що на таких аукціонах все відбувається прозоро.

І ще один факт на підтримку якості продажів через згадану систему  - по жодному аукціону ProZorro.Продажі, що були проведені із серпня 2018 року, не було прийнято  жодного судового рішення, яке б скасувало його результати. Це сигнал про надійність таких аукціонів. А велика кількість учасників, що беруть у них участь, свідчить про довіру ринку до цього механізму.

Виставляти об'єкти в рамках малої приватизації можуть як Фонд державного майна України (ФДМУ), так і місцеві органи влади.

 

закрити вікно