Контакт-центр (044) 221-32-33
понеділок-п`ятниця з 8:30 до 17:30
>> >>

Про Малу приватизацію

Нерухомість та Мала приватизація

Що являє собою Мала приватизація?

Як відомо так звана мала приватизація розпочалась влітку 2018 року, але вже по новим правилам, які базуються на принципах електронної системи Прозорро. Для цього типу приватизації державних об'єктів застосовується система Prozorro.Продажі.
 
Що ж входить в це поняття? Згідно законодавства України до малої приватизації відносяться державні активи, а також комуанльне майно, в т.ч. єдині майнові комплекси за списком ProZorro.Продажі, вартістю до 250 млн грн.
Товарні позиції представлені у Списку об'єктів малої приватизації.
 
 

Мала приватизація, що вигідна всім

Мала приватизація: що і де можна вигідно купити.

Мала приватизація через Prozorro.Продажі проводиться з метою наповнення державного й місцевого бюджетів. Та якщо раніше (до середини 2018 року) вона проводилась кулуарно й не дуже вигідно для держави, то зараз ці активи можливо придбати лише прийнявши участь в доступних й публічних електронних аукціонах.

В системі Prozorro.Продажі Адміністративні будівлі можливо придбати по дуже вигідним цінам в більшості випадків у великих містах та селищах міського типу. Ціна цих активів залежить як від їх стану так и місця розташування, а також від конкуренції під час торгів.

Наш каталог майна

закрити вікно