Контакт-центр (044) 221-32-33
понеділок-п`ятниця з 8:30 до 17:30
>> >>

Про Малу приватизацію

30.10.2018

Мала приватизація, що вигідна всім

Мала приватизація: що і де можна вигідно купити.

Мала приватизація через Prozorro.Продажі проводиться з метою наповнення державного й місцевого бюджетів. Та якщо раніше (до середини 2018 року) вона проводилась кулуарно й не дуже вигідно для держави, то зараз ці активи можливо придбати лише прийнявши участь в доступних й публічних електронних аукціонах.

В системі Prozorro.Продажі Адміністративні будівлі можливо придбати по дуже вигідним цінам в більшості випадків у великих містах та селищах міського типу. Ціна цих активів залежить як від їх стану так и місця розташування, а також від конкуренції під час торгів.

Об'єкти Малої приватизації, список - за напрямками.

За межами населених пунктів частіше продається складська нерухомість в Prozorro.Продажі, яка раніше була ключовою логістичною частиною цілісних майнових комплексів, в т.ч. великих трестів та комбінатів, а також сільськогосподарських підприємств, що завершили свою діяльність в 90-і роки.

Якщо регулярно та уважно відслідковувати нові публікації на нашому сайті, то можливо вдало придбати гаражі. Незважаючи на свій переважно не молодий вік, вони можуть служити ще не один десяток років або можуть братись з метою розбирання на будівельні матеріали.

Сьогодні менше представлені в списку Мала приватизація будинки житлові, оскільки такі цікаві державні об’єкти були викуплені ще до початку впровадження системи Прозорро.Продажі.

закрити вікно