Контакт-центр (044) 221-32-33
понеділок-п`ятниця з 8:30 до 17:30
>> >>

Про Малу приватизацію

31.10.2018

Нерухомість та Мала приватизація

Що являє собою Мала приватизація?

 
Як відомо так звана мала приватизація розпочалась влітку 2018 року, але вже по новим правилам, які базуються на принципах електронної системи Прозорро. Для цього типу приватизації державних об'єктів застосовується система Prozorro.Продажі.
 
Що ж входить в це поняття? Згідно законодавства України до малої приватизації відносяться державні активи, а також комуанльне майно, в т.ч. єдині майнові комплекси за списком ProZorro.Продажі, вартістю до 250 млн грн.
Товарні позиції представлені у Списку об'єктів малої приватизації.
 
Згідно реєстрів державних активів в управлінні Фонду державного майна України та органів приватизації місцевих рад знаходиться велика кількість цікавих об'єктів, які  в 85% випадків підпадають під поняття "комерційна нерухомість". Потрібно акцентувати увагу, що орієнтовна ціна на цю нерухомість знаходиться нижче за ціни на ідентичні активи приватної форми власності.
 
На жаль в перші 20 років незалежності України велика кількість виробничих підприємств перестали функціонувати через втрату ринків збуту в країнах СНД. В зв'язку з цим  найближчим часом через майданчики системи ProZorro.Продажі буде активно продаватися державна промислова нерухомість, об'єкти якої знаходяться фактично в усіх регіонах нашої країни й можуть стати цікавими як міжнародним так й вітчизняним виробникам.
 
Девелоперські компанії на цьому ринку може зацікавити житлове та комерційне незавершене будівництво як в великих населених пунктах так й у переферії.
 
Сьогодня в систему Прозорро вже введено більше 700 об'єктів малої приватизації, з якими всі можуть ознайомитись у каталозі Малої приватизації на нашому порталі.
закрити вікно