Контакт-центр (044) 221-32-33
понеділок-п`ятниця з 8:30 до 17:30
>> >>

ЗМІ про нас

14.01.2015

В Україні запрацювала єдина біржа банківської застави (Інтерфакс-Україна)

На Українській універсальній біржі (УУБ, Київ) створений спеціалізований майданчик «Біржа банківської застави» для торгів конфіскованим, заставним та іншими видами майна, повідомляється в прес-релізі УУБ.

Згідно з повідомленням, біржа вже домовилася з великими банками про продаж заставного майна на власному біржовому майданчику: на перші торги на Біржі банківської застави вже розміщені пропозиції на декілька мільярдів гривень.

«В банківській сфері накопичилася величезна кількість нереалізованих активів, починаючи з побутової техніки, автомобілів, і закінчуючи земельними ділянками, будинками і квартирами... Завдання нашої біржі - створити ліквідне і висококонкурентне ринкове середовище, в якому торгівці зможуть знайти оптимальні умови для укладання угод», – цитує прес-служба начальника відділу торгів УУБ Сергія Гладкого.

За його словами, для покупців участь у торгах буде безкоштовною.

Як наголошується в повідомленні, пропозиції на одній біржі відразу декількох банків дозволяють покупцям отримати більш ясну картину про оцінку активів і їх реальну вартість.

Джерело: Интерфакс-Украина

закрити вікно