Контакт-центр (044) 221-32-33
понеділок-п`ятниця з 8:30 до 17:30
>> >>

ЗМІ про нас

14.01.2015

В Україні запрацювала єдина біржа банківської застави (Ubr.ua)

У зв'язку з тривалими кризовими явищами в банківському секторі, на базі Української універсальної біржі запрацював спеціалізований майданчик «Біржа банківської застави» для торгів конфіскованим, заставним та іншими видами майна. Біржа вже домовилася з великими банками про продаж заставного майна на власному біржовому майданчику. Про це УНН повідомили у прес-службі Української універсальної біржі.

 «В банківській сфері накопичилася величезна кількість нереалізованих активів, починаючи з побутової техніки, автомобілів, і закінчуючи земельними ділянками, будинками і квартирами. Наше завдання - спростити і полегшити роботу банків і надати потенційним покупцям більше можливостей і зручності для покупки. Завдання нашої біржі - створити ліквідне і висококонкурентне ринкове середовище, в якому торгівці зможуть знайти оптимальні умови для укладання угод. Для покупців участь у торгах буде безкоштовною", - сказав начальник відділу торгів Української універсальної біржі С.Гладкий.

Пропозиції на одній біржі відразу декількох банків дозволяє покупцям отримати більш ясну картину про оцінку активів і їх реальну вартість. До того ж торги на біржі знімають відразу величезну кількість ризиків, а це захищає недосвідчених покупців від втрат.

На перші торги на Біржі банківської застави вже розміщені пропозиції на кілька мільярдів гривень.

Джерело: Ubr.ua

закрити вікно